Firmamız, kurucumuzun 16 yıllık oluklu mukavva satış tecrübesiyle, 2015 yılında Ostim/Ankara'da üretime başlamıştır.

Oluklu mukavva kutu üretimi ve satışı ile başladığımız ticari yolculuğumuzda, zaman içinde piyasada oluşturduğumuz güven ile ürün portföyümüzü genişleterek, ofset baskı kutu satışına da başlamış olduk. Aynı zamanda dünya trendlerini takip ederek oluklu mukavvadan yapılabilecek her türlü farklı çalışmalara ürün yelpazemizde yer vererek dünya ile uyumlu hale getirdik.

Genç ekibimizin sürekli eğitim, sürekli bilgi ve uzmanlığı ile birlikte, size, güvenilirlik, hız, kalite ve en rekabetçi fiyatlarla ürün ve hizmetler sağlayabiliriz.

Fabrikamızda profesyonel firmalara özel toptan fiyatlar ve e-ticaret sitelerinde online mağazamız ile perakende müşterilerimize uygun fiyatlarla mükemmel hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda Blogumuzda sezonla ilgili güncel bilgiler ve yeni fikirler bulacaksınız.

Gelecek süreçte devreye alınacak, tam otomasyon ile siparişlerinizin üretim, sevkiyat, lojistik olarak anlık takibini yapabilecek şekilde fabrikamızda çalışmalar başlatılmıştır. En kısa sürede hizmete sunulacaktır. Amacımız hız, kalite ve rekabetçi fiyatlarla müşterimize hizmet sunmaktır.
Hassas noktamız her zaman insan, doğa ve canlı dostlarımız olacaktır.

Misyonumuz

Cem Kutu olarak misyonumuz; Oluklu Mukavva sektöründe uluslararası kalitede rekabet edebilecek düzeyde, sürdürülebilir kalite ve hizmet anlayışı ile üretim yaparak, güncel ileri teknoloji kullanılarak, rekabet gücümüzü artırmak tüm sektörlere hitap eden ve AR-GE çalışmaları ile müşteri beklentisinin üstünde çevre dostu ürünler üreterek mutlu müşteri, mutlu çalışan portföyü oluşturmaktır.

Vizyonumuz

Cem Kutu olarak işletmemiz de; eğitimli insan gücü ile pazara ve müşteri beklentilerine yön veren, kendi ham maddesini kendi üreten entegre ve lider bir kuruluş olmaktır.

Belgeler

TOP